Tablica Acer Iconia V11 V11-11-81BJ
179,00 € z DDV 173,63 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 173,63 €
MediaTek MT8786 Octa-Core, 6 GB LPDDR4 ONBOARD, 256 GB ONBOARD, 27,9 cm (11″), Sijajni (BrightView, gloss), Touch, WUXGA / 1920 x 1200, ARM Mali-G52 MC2 Graphics, USB-C, bluetooth, Android 14
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
INTLHREE001
Kategorije: Računalniki, Računalništvo, Tablični računalniki in e-Bralniki
Opis
| Procesor | MediaTek MT8786 Octa-Core |
| Delovni pomnilnik | 6 GB |
| Trdi disk | 256 GB |
| Grafična kartica | ARM Mali-G52 MC2 Graphics |
| Zaslon | 27,9 cm (11″) |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Operacijski sistem | Android 14 |
| Optična enota | ne |
| USB | |
| USB 3.0 | |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | |
| Fingerprint | |
| HDMI | 0x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | |
| Razpored tipkovnice | (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 3831130154441 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | |
| Proizvajalčeva država v EU | |
| Proizvajalčev naslov v EU | |
| Proizvajalčeva epošta | |
| Proizvajalčeva epošta v EU |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 0,55 kg |
|---|---|
| Brand | Acer |
| Garancija | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Tablica Acer Iconia V11 V11-11-81BJ” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.