Računalnik Lenovo Thinkcentre M70q G6 / Ultra 5 / RAM 32 GB / SSD Disk
849,00 € z DDV 823,53 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 823,53 €
Intel® Core™ Ultra 5 225T / 1.9 GHz TurboBoost 4.9 GHz, 32 GB DDR5 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 60,96 cm (24″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel Arc Graphics card, HDMI, USB-C, 6x USB, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
I13A4002HGE
Kategoriji: Računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 225T / 1.9 GHz TurboBoost 4.9 GHz |
| Delovni pomnilnik | 32 GB |
| Trdi disk | 512 GB |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics card |
| Zaslon | 60,96 cm (24") |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| USB | |
| USB 3.0 | |
| Spletna kamera | ne |
| WiFi | da |
| WWAN | |
| Fingerprint | |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | |
| Razpored tipkovnice | (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 3831130153550 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | |
| Proizvajalčeva država v EU | |
| Proizvajalčev naslov v EU | |
| Proizvajalčeva epošta | |
| Proizvajalčeva epošta v EU |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 1,18 kg |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Garancija | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Računalnik Lenovo Thinkcentre M70q G6 / Ultra 5 / RAM 32 GB / SSD Disk” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.