Računalnik HP Pro Mini 260 G9 / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk
599,00 € z DDV 581,03 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 581,03 €
Intel® Core™ i5-1334U / 1,3 – 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8C/12T) / 4,6 GHz TurboBoost, 8 GB DDR4 SODIMM, 256 GB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, Intel® Iris® Xe Graphics, HDMI, USB-C, 5x USB, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit), Tri Ali Več Pikic Na Ekranu
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
IA55M7ET
Kategoriji: Računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Core™ i5-1334U / 1,3 - 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8C/12T) / 4,6 GHz TurboBoost |
| Delovni pomnilnik | 8 GB |
| Trdi disk | 256 GB |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| USB | |
| USB 3.0 | |
| Spletna kamera | ne |
| WiFi | ne |
| WWAN | |
| Fingerprint | |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | ne |
| Osvetljena tipkovnica | |
| Razpored tipkovnice | German keyboard (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 3831130153420 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | |
| Proizvajalčeva država v EU | |
| Proizvajalčev naslov v EU | |
| Proizvajalčeva epošta | |
| Proizvajalčeva epošta v EU |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 1,42 kg |
|---|---|
| Brand | Hewlett Packard |
| Garancija | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Računalnik HP Pro Mini 260 G9 / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.