Računalnik HP Elite Mini 800 G9 | i7 14.gen | 16GB RAM | SSD 512GB | W11P / 7 / RAM 16 GB / SSD Disk
1.099,00 € z DDV 1.066,03 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.066,03 €
Intel Core i7-14700 (2,1 GHz), 16 GB DDR5-4800, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, Intel UHD Graphics 770 (IGP), HDMI 2.1, 2x DisplayPort 1.4, 1x USB-C 3.2 Gen2x2 (20Gbps), 5x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
623G1ETR
Kategoriji: Računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Core™ i7 14700 / 2,1 GHz / 20-Cores (8C+12c/28T) / Turbo Speed 5,4 GHz |
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics 770 (IGP) |
| Zaslon | |
| Največja ločljivost | |
| Tip zaslona | |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| USB | ne |
| USB 3.0 | 5x |
| Spletna kamera | ne |
| WiFi | da |
| WWAN | ne |
| Fingerprint | ne |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | |
| Razpored tipkovnice | Angleška / Arabska tipkovnica (priložene SLO nalepke) (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199251030994 |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | |
| Proizvajalčeva država v EU | |
| Proizvajalčev naslov v EU | |
| Proizvajalčeva epošta | |
| Proizvajalčeva epošta v EU |
Dodatne podrobnosti
| Brand | Hewlett Packard |
|---|---|
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Računalnik HP Elite Mini 800 G9 | i7 14.gen | 16GB RAM | SSD 512GB | W11P / 7 / RAM 16 GB / SSD Disk” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.