Prenosnik MSI Katana 17 B13VFK / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
1.299,00 € z DDV 1.260,03 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.260,03 €
Intel® Core™ i7-13620H / 2,4 – 3,6 GHz / 10-Cores (6C+4c/16T) / Turbo Speed 4,9 GHz, 16 GB DDR5 SODIMM, 1 TB NVME SSD, 43,9 cm (17,3″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (8 GB GDDR6), HDMI, USB-C, 3x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit), Majhne praskice na pokrovu
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
IKATANA17B13VFO1
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Core™ i7-13620H / 2,4 - 3,6 GHz / 10-Cores (6C+4c/16T) / Turbo Speed 4,9 GHz |
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Grafična kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (8 GB GDDR6) |
| Zaslon | 43,9 cm (17,3″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| USB | |
| USB 3.0 | |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | |
| Fingerprint | |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | German keyboard (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 3831130154823 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Tajvan |
| Proizvajalčeva država v EU | Nizozemska |
| Proizvajalčev naslov v EU | Churchilllaan 202, 5705 BK Helmond |
| Proizvajalčeva epošta | info@msi.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | notebook-info@msi.com |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 2,6 kg |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Garancija | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik MSI Katana 17 B13VFK / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.