Prenosnik Lenovo ThinkPad T590 / i5 / RAM 24 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
429,00 € z DDV 416,13 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 416,13 €
Intel® Core™ i5-8365U / 1,6 GHz / Quad-Core (4C/8T) / 4,1 GHz TurboBoost, 24 GB DDR4 SODIMM, 256 GB NVME SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel UHD Graphics 620, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed – Win10P COA
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
ILTT59I58194
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Core™ i5-8365U / 1,6 GHz / Quad-Core (4C/8T) / 4,1 GHz TurboBoost |
| Delovni pomnilnik | 24 GB |
| Trdi disk | 256 GB |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics 620 |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| USB | |
| USB 3.0 | |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | |
| Fingerprint | |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Czech / Slovak (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | A kvaliteta; Obnovljeno |
| EAN | 3831130198827 |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Kitajska |
| Proizvajalčeva država v EU | Slovaška |
| Proizvajalčev naslov v EU | Landererova 12, 811 09 Bratislava |
| Proizvajalčeva epošta | compliance@lenovo.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | compliance@lenovo.com |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 1,80 kg |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik Lenovo ThinkPad T590 / i5 / RAM 24 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.