Prenosnik Lenovo ThinkPad E16 G3 / Ultra 5 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.199,00 € z DDV 1.163,04 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.163,04 €
Intel® Core™ Ultra 7 255H / 2,0 GHz / 16-Cores (6C+(8c+2c)/16T) / 5,1 GHz Max Turbo Frequency, 32 GB DDR5 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, Intel Graphics, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit), Manjše Praske Na Pokrovu
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
I21SR0041GE
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 255H / 2,0 GHz / 16-Cores (6C+(8c+2c)/16T) / 5,1 GHz Max Turbo Frequency |
| Delovni pomnilnik | 32 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| USB | |
| USB 3.0 | |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | |
| Fingerprint | |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | German keyboard (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 3831130153581 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Kitajska |
| Proizvajalčeva država v EU | Slovaška |
| Proizvajalčev naslov v EU | Landererova 12, 811 09 Bratislava |
| Proizvajalčeva epošta | compliance@lenovo.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | compliance@lenovo.com |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 1,63 kg |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Garancija | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik Lenovo ThinkPad E16 G3 / Ultra 5 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.