Prenosnik Lenovo IdeaPad 3 17IAU7 / Pentium / RAM 8 GB / SSD Disk / 17,3″ HD+
399,00 € z DDV 387,03 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 387,03 €
Intel® Pentium® Gold 8505 / 5-Cores (1C+4c) / 6T, P-core 1,2 / 4,4 GHz, E-core 0,9 / 3,3 GHz, 8 MB, 8 GB LPDDR4 ONBOARD, 512 GB NVME SSD, 43,9 cm (17,3″), Matiran (AntiGlare, matt), HD+ / 1600 x 900, Intel® UHD Graphics, HDMI, USB-C, 2x USB, Card reader, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
I82RL0098GE
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Pentium® Gold 8505 / 5-Cores (1C+4c) / 6T, P-core 1,2 / 4,4 GHz, E-core 0,9 / 3,3 GHz, 8 MB |
| Delovni pomnilnik | 8 GB |
| Trdi disk | 512 GB |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics |
| Zaslon | 43,9 cm (17,3″) |
| Največja ločljivost | HD+ 1600 x 900 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| USB | |
| USB 3.0 | |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | |
| Fingerprint | |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | German keyboard (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 3831130154670 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Kitajska |
| Proizvajalčeva država v EU | Slovaška |
| Proizvajalčev naslov v EU | Landererova 12, 811 09 Bratislava |
| Proizvajalčeva epošta | compliance@lenovo.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | compliance@lenovo.com |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 2,04 kg |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Garancija | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik Lenovo IdeaPad 3 17IAU7 / Pentium / RAM 8 GB / SSD Disk / 17,3″ HD+” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.