Prenosnik HP Zbook 17 G5 / Intel® Xeon® / RAM 64 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
799,00 € z DDV 775,03 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 775,03 €
Intel Xeon E-2176M / 2,7 GHz (4,4 GHz) / 12 MB Cache, 64 GB DDR4 DIMM, 1 TB NVME SSD, 43,9 cm (17,3″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Nvidia Quadro P5200, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 3x USB, backlit_kb, Card reader, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
IHZ17G5E238MH14
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel Xeon E-2176M / 2,7 GHz (4,4 GHz) / 12 MB Cache |
| Delovni pomnilnik | 64 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Grafična kartica | Nvidia Quadro P5200 |
| Zaslon | 43,9 cm (17,3″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| USB | |
| USB 3.0 | |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | |
| Fingerprint | |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Tuja tipkovnica (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | A- kvaliteta; Obnovljeno |
| EAN | |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| Proizvajalčeva država v EU | Španija |
| Proizvajalčev naslov v EU | 08028 Barcelona |
| Proizvajalčeva epošta | reg@hp.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | reg@hp.com |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 3 kg |
|---|---|
| Brand | Hewlett Packard |
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik HP Zbook 17 G5 / Intel® Xeon® / RAM 64 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.