Prenosnik HP OmniBook 5 14-HE0XXX / Snapdragon / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
699,00 € z DDV 678,03 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 678,03 €
Snapdragon(R) X – X126100 – Qualcomm(R) Oryon(TM) CPU, 16 GB LPDDR5 ONBOARD, 512 GB NVME SSD, 35,6 cm (14,0″), Sijajni (BrightView, gloss), WUXGA / 1920 x 1200, Qualcomm(R) Adreno(TM) X1-45 GPU, USB-C, 1x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
IC0BU3EA1
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Snapdragon(R) X - X126100 - Qualcomm(R) Oryon(TM) CPU |
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB |
| Grafična kartica | Qualcomm(R) Adreno(TM) X1-45 GPU |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| USB | |
| USB 3.0 | |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | |
| Fingerprint | |
| HDMI | 0x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | German keyboard (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 3831130154601 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| Proizvajalčeva država v EU | Španija |
| Proizvajalčev naslov v EU | 08028 Barcelona |
| Proizvajalčeva epošta | reg@hp.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | reg@hp.com |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 2,09 kg |
|---|---|
| Brand | Hewlett Packard |
| Garancija | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik HP OmniBook 5 14-HE0XXX / Snapdragon / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.