Prenosnik HP EliteBook 640 G9 | i5-1235U | 16GB RAM | 256GB SSD | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
499,00 € z DDV 484,03 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 484,03 €
Intel Core i5-1235U (1,3 – 4,4 GHz), 35,6 cm (14,0″) FHD (1920×1080) AG UWVA LED 60 Hz, 16 GB DDR4-3200, SSD 256 GB M.2 PCIe NVMe, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI 2.0, 1x Thunderbolt4 (DisplayPort/USB-C), 3x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E (2×2), Bluetooth 5.3, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Pro 64 (64-bit)
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
5Y4G2EA1
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Core™ i5-1235U / 1,3 - 3,3 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 4,4 GHz |
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR4 |
| Trdi disk | 256 GB SSD |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xe Graphics (IGP) |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) FHD (1920 x 1080) UWVA AG IPS LED |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| USB | ne |
| USB 3.0 | 3x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | ne |
| Fingerprint | da |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Nemška tipkovnica (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| Proizvajalčeva država v EU | Španija |
| Proizvajalčev naslov v EU | 08028 Barcelona |
| Proizvajalčeva epošta | reg@hp.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | reg@hp.com |
Dodatne podrobnosti
| Brand | Hewlett Packard |
|---|---|
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik HP EliteBook 640 G9 | i5-1235U | 16GB RAM | 256GB SSD | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.