Prenosnik HP 17-cp3216nw Ryzen 7, 43,9 cm (17,3″) / 1920×1080 / IPS / 16 GB RAM / 512 GB SSD / Windows 11 Home, srebrn
799,99 € z DDV 775,99 € z DDV
Na zalogi
Zmogljiv prenosnik s 17,3-palčnim zaslonom.
HP 17-cp3216nw je zasnovan za širok spekter domače uporabe. Namenjen je vsem, ki potrebujejo zanesljivost, varnost in visoko zmogljivost. Opremljen s procesorjem AMD Ryzen 7 7730U in velikim 17,3-palčnim zaslonom Full HD, ta prenosnik ponuja izjemno produktivnost in udobje pri delu.
Sodobna zasnova združuje privlačno ohišje z elegantnimi linijami, zato je popolna izbira za dom ali domačo pisarno.
Procesor AMD Ryzen 7 7730U 2 GHz (do 4,5 GHz, predpomnilnik 16 MB)
Zaslon 43,9 cm (17,3”) FHD (1920×1080) IPS, 300 nits, nebleščeč
Pomnilnik 16 GB, 512 GB PCIe NVMe SSD disk
Integrirana grafična kartica AMD Radeon Graphics
Operacijski sistem: Windows 11 Home
Lastnosti:
- DDR4-3200 MT/s (2x 8 GB)
- vgrajen mikrofon, zvočniki, HD 720p spletna kamera
- Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4
- touchpad, numerična tipkovnica
- TPM
- ohišje srebrne barve
Vmesniki:
- 2 x USB Type-A 5 Gbps
- 1 x USB Type-C 5 Gbps
- 1 x Stereo headphone/microphone combo jack
- 1 x HDMI 1.4b
- 1 x AC power
Baterija: 3-celična Li-Ion 41Whr
Dimenzije: 40.07 cm x 25.78 cm x 1.99 cm
Teža: 2,07 kg
Garancija 1 leto
| Osvetljena tipkovnica | Ne |
| Diagonala zaslona | 17,3” (43,9 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| Opis procesorja | AMD RYZEN 7-7730U 2.00 GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | AMD Radeon Graphics |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |
| Blagovna znamka | HP |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |
| Brand | HP |
|---|---|
| Garancija | 1 leto |

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.