Prenosnik HP 17 CP2451NG R5 / 16GB / 512GB SSD / 17,3″ FHD / Windows 11 Home (črn)
630,00 € z DDV 611,10 € z DDV
Na zalogi
HP 17-cp245 – Velik zaslon, velika zmogljivost.
Uživajte v tekočem delovanju in osupljivi sliki z prenosnikom HP 17-cp245. Zmogljiv procesor AMD Ryzen 5 in prostoren 17,3-palčni HD+ ali Full HD zaslon (odvisno od konfiguracije) sta idealna za vsakodnevna opravila, pretakanje vsebin in večopravilnost. Hiter SSD, zanesljiva povezljivost in polna tipkovnica s številčnico omogočajo udobno delo ali učenje od doma.
Procesor AMD Ryzen 5 7520U 2.8GHz (do 4.3GHz, predpomnilnik L3 4MB)
Zaslon 43,9 cm (17,3″) IPS FHD (1920×1080), 250 nits
Pomnilnik 16GB, 512GB SSD disk
Integrirana grafična kartica AMD Radeon Graphics
Operacijski sistem Windows 11 Home (SLO verzija)
Lastnosti:
- DDR4-2400 (ena reža, zasedena)
- vgrajen mikrofon, zvočniki, HP True Vision 720p spletna kamera
- Wi-Fi 802.11 ac, bluetooth 4.2
- touchpad in numerična tipkovnica
Vmesniki:
- 1x USB 3.0 Type-C
- 2x USB 3.0 Type-A
- 1x HDMI
- 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon
Baterija: 3-celična Li-Ion 41Whr
Dimenzije: 401 x 20 x 258 mm
Teža: 2,1 kg
Garancija 1 leto
| Osvetljena tipkovnica | Ne |
| Vrsta naprave | Pisarniški, Full HD |
| Diagonala zaslona | 17,3” (43,9 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Opis procesorja | AMD Ryzen 5 7520U 2.8 GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | AMD Graphics |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | DE tipkovnica + SLO gravura |
| Blagovna znamka | HP |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |
| Brand | HP |
|---|---|
| Garancija | 1 leto |

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.