Prenosnik Gigabyte Aorus Elite 16 BWH / Core Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ WQXGA
2.099,00 € z DDV 2.036,03 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.036,03 €
Intel® Core™ Ultra 9 275HX / 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz, 32 GB DDR5 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 43,9 cm (17,3″), Matiran (AntiGlare, matt), WQXGA / 2560 x 1600 @165Hz, NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (8 GB GDDR7), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit), Srednje Praske Na Pokrovu
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
IBWHC3DEC65SPO1
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 275HX / 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz |
| Delovni pomnilnik | 32 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Grafična kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (8 GB GDDR7) |
| Zaslon | 43,9 cm (17,3″) |
| Največja ločljivost | WQXGA / 2560 x 1600 @165Hz |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| USB | |
| USB 3.0 | |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | |
| Fingerprint | |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | German keyboard (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 3831130153307 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | |
| Proizvajalčeva država v EU | |
| Proizvajalčev naslov v EU | |
| Proizvajalčeva epošta | |
| Proizvajalčeva epošta v EU |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 2,4 kg |
|---|---|
| Brand | GIGABYTE |
| Garancija | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik Gigabyte Aorus Elite 16 BWH / Core Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ WQXGA” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.