Prenosnik Dell Pro 13 Plus PB13250 / Core Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
999,00 € z DDV 969,02 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 969,02 €
Intel® Core™ Ultra 5 235U 1.6 GHz / Turboboost 4.9 GHz, 16 GB LPDDR5 ONBOARD, 256 GB NVME SSD, 33,8 cm (13,3″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, Intel ARC Graphics, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
I0W8RP8
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 235U 1.6 GHz / Turboboost 4.9 GHz |
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Trdi disk | 256 GB |
| Grafična kartica | Intel ARC Graphics |
| Zaslon | 33,8 cm (13,3″) |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| USB | |
| USB 3.0 | |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | |
| Fingerprint | |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Czech / Slovak keyboard (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 3831130154496 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| Proizvajalčeva država v EU | Irska |
| Proizvajalčev naslov v EU | Raheen Business Park, Limerick |
| Proizvajalčeva epošta | regulatory_compliance@dell.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | regulatory_compliance@dell.com |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 1,34 kg |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Garancija | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik Dell Pro 13 Plus PB13250 / Core Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.