Prenosnik Dell Precision 5570 / i7 / RAM 32 GB / 16,0″ WUXGA
999,00 € z DDV 969,02 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 969,02 €
Intel® Core™ i7-12800HX / 2,0 – 3,4 GHz / 16-Cores (8C+8c/24T) / Turbo Speed 4,8 GHz, 32 GB DDR5 SODIMM, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, NVIDIA RTX™ A1000 (4 GB GDDR6), Thunderbolt, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed – Win10P COA
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
IDP557I72A119M8
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Core™ i7-12800HX / 2,0 - 3,4 GHz / 16-Cores (8C+8c/24T) / Turbo Speed 4,8 GHz |
| Delovni pomnilnik | 32 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Grafična kartica | NVIDIA RTX™ A1000 (4 GB GDDR6) |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| USB | |
| USB 3.0 | |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | |
| Fingerprint | |
| HDMI | 0x |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | English keyboard (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | A- kvaliteta; Obnovljeno |
| EAN | 3831130153826 |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| Proizvajalčeva država v EU | Irska |
| Proizvajalčev naslov v EU | Raheen Business Park, Limerick |
| Proizvajalčeva epošta | regulatory_compliance@dell.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | regulatory_compliance@dell.com |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 1,9 kg |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik Dell Precision 5570 / i7 / RAM 32 GB / 16,0″ WUXGA” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.