Prenosnik Dell Latitude 5400 / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
228,99 € z DDV 222,13 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 222,13 €
Intel Core Intel Core i5-8265U / 1,6 GHz / Quad Core / 1,6 GHz / Quad Core, 8 GB DDR4, 256 GB SSD, 35,6 cm (14,0″), Intel UHD 620, No OS installed – Windows 10 Pro license, Refurbished – A- Grade, Left USB-C and USB ports are not working
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
IDL54I5819M3
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel Core Intel Core i5-8265U / 1,6 GHz / Quad Core / 1,6 GHz / Quad Core |
| Delovni pomnilnik | 8 GB |
| Trdi disk | 256 GB / SSD |
| Grafična kartica | Intel UHD 620 |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | Brez |
| USB | brez |
| USB 3.0 | brez |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | ne |
| Fingerprint | |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | |
| Razpored tipkovnice | Ameriška tipkovnica (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | A- kvaliteta; Obnovljeno |
| EAN | |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| Proizvajalčeva država v EU | Irska |
| Proizvajalčev naslov v EU | Raheen Business Park, Limerick |
| Proizvajalčeva epošta | regulatory_compliance@dell.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | regulatory_compliance@dell.com |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 1,3 kg |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik Dell Latitude 5400 / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.