Prenosnik Asus Vivobook S 16 Flip TN3604YA / Ryzen 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 € z DDV 969,02 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 969,02 €
AMD Ryzen™ 7 7730U / 2,0 GHz / Octa-Core / Turbo Speed 4,5 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Sijajni (BrightView, gloss), Touch, WUXGA / 1920 x 1200, AMD Radeon Graphics, HDMI, USB-C, 2x USB, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
ITN3604YAMC060W
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 7730U / 2,0 GHz / Octa-Core / Turbo Speed 4,5 GHz |
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| USB | |
| USB 3.0 | |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | |
| Fingerprint | |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | German keyboard (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 3831130153239 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Tajvan |
| Proizvajalčeva država v EU | Nemčija |
| Proizvajalčev naslov v EU | Harkort Straße 21-23, 40880 Ratingen |
| Proizvajalčeva epošta | LegalCompliance@asus.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | LegalCompliance@asus.com |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 1,9 kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Garancija | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik Asus Vivobook S 16 Flip TN3604YA / Ryzen 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.