Prenosnik ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4102 Core 5 / 16GB / 512GB SSD / 15,6″ FHD IPS / Windows 11 Home (temno-moder)
609,99 € z DDV 591,69 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 591,69 €
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
NB15AS00168-1
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
Intel Core 5 120U 1.4GHz (12MB cache)
Zaslon 39,6 cm (15,6″) FHD (1920×1080), 250nits, IPS-Level nebleščeč
Pomnilnik 16GB (8+8), 512GB SSD disk
Integriran grafična kartica Intel UHD Graphics
Operacijski sistem: Windows 11 Home
Podrobneje:
- vgrajena zvočnika (SonicMaster), mikrofon, spletna kamera
- Wi-Fi 6 (802.11ax) + Bluetooth 5.2
- touchpad, osvetljena tipkovnica
- Trusted Platform Module (TPM)
Vmesniki:
- 1 x USB 2.0
- 1 x HDMI 1.4
- 1 x Audio Out/Microphone
- 1 x USB 3.2 USB-C Gen 1
- 2 x USB 3.2 USB-A
Baterija: 42WHrs, 3-celična Li-ion
Polnilec: 48 W USB-C
Dimenzije: 35.97 x 23.25 x 1.79 cm
Teža: 1,70 kg
Garancija 2 leti
| Osvetljena tipkovnica | Da |
| Diagonala zaslona | 15,6″ (39,6 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | Intel Core 5 |
| Opis procesorja | Intel Core 5-120U 1.4GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel Graphics |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |
| Blagovna znamka | ASUS |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |
Dodatne podrobnosti
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Garancija | 2 leti |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4102 Core 5 / 16GB / 512GB SSD / 15,6″ FHD IPS / Windows 11 Home (temno-moder)” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.