Prenosnik Asus TUF Gaming A18 FA808UH / Ryzen 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 18″ WQXGA
1.299,00 € z DDV 1.260,03 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.260,03 €
AMD Ryzen™ 7 260 3.8 GHz / Turboboost 5.1 GHz, 16 GB DDR5 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 45,72 (18″), Matiran (AntiGlare, matt), WQXGA / 2560 x 1600 @144Hz, Nvidia GeForce RTX 5050 Max-Q / Mobile, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 3x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
I90NR0NM1M000V0
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 260 3.8 GHz / Turboboost 5.1 GHz |
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Grafična kartica | Nvidia GeForce RTX 5050 Max-Q / Mobile |
| Zaslon | 45,72 (18") |
| Največja ločljivost | WQXGA / 2560 x 1600 @144Hz |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| USB | |
| USB 3.0 | |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | |
| Fingerprint | |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | German keyboard (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 3831130153222 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Tajvan |
| Proizvajalčeva država v EU | Nemčija |
| Proizvajalčev naslov v EU | Harkort Straße 21-23, 40880 Ratingen |
| Proizvajalčeva epošta | LegalCompliance@asus.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | LegalCompliance@asus.com |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 2,6 kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Garancija | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik Asus TUF Gaming A18 FA808UH / Ryzen 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 18″ WQXGA” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.