Prenosnik Apple Macbook Pro 2021 M1 Max / Apple M / RAM 32 GB / 16,0″ 3456×2234
1.099,00 € z DDV 1.066,03 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.066,03 €
Apple M1 Max (10-core CPU, up to 32-core GPU, up to 64GB Unified Memory), 32 GB Unified, Onboard RAM, ni nadgradljivo, 1 TB ONBOARD, 40,64 cm (16,0″), Sijajni (BrightView, gloss), 3456×2234, Apple M1 Max, HDMI, Thunderbolt, backlit_kb, Card reader, bluetooth, macOS 26.2 Tahoe
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
IAM221M134M8
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Apple M1 Max (10-core CPU, up to 32-core GPU, up to 64GB Unified Memory) |
| Delovni pomnilnik | 32 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Grafična kartica | Apple M1 Max |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Največja ločljivost | 3456x2234 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss) |
| Operacijski sistem | macOS 26.2 Tahoe |
| Optična enota | ne |
| USB | |
| USB 3.0 | |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | |
| Fingerprint | |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | English keyboard (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | A- kvaliteta; Obnovljeno |
| EAN | 3831130153697 |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| Proizvajalčeva država v EU | Francija |
| Proizvajalčev naslov v EU | 7 place d'Iéna, CS 81626, Paris Cedex 16 |
| Proizvajalčeva epošta | hanover.reception@euro.apple.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | hanover.reception@euro.apple.com |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 2,1 kg |
|---|---|
| Brand | Apple |
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik Apple Macbook Pro 2021 M1 Max / Apple M / RAM 32 GB / 16,0″ 3456×2234” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.