Tablica Lenovo Idea Tab Mediatek 8GB/128GB 27,9 cm (11″)
198,99 € z DDV 193,03 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 193,03 €
MediaTek Dimensity 6300 (2x A76 @2,4GHz + 6x A55@2,0GHz), 8GB Soldered LPDDR4X, 128GB UFS 2.2, ARM Mali-G57 MC2 Graphics, 27,9 cm (11″) 2.5K (2560×1600) Touchscreen 90Hz IPS, 1x USB-C 2.0 (PD), Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth 5.1, GPS, 5.0MP+8.0MP Webcams, microSD Card 7040mAh Li-Ion, Google Android OS 15+
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
ZAFR0182S
Kategorije: Računalniki, Računalništvo, Tablični računalniki in e-Bralniki
Opis
| Procesor | MediaTek Dimensity 6300 (8 Cores, 2x A76 @ 2,4 GHz + 6x A55 @ 2,0 GHz) |
| Delovni pomnilnik | 8 GB LPDDR4x |
| Trdi disk | 128 GB UFS 2.2 |
| Grafična kartica | ARM Mali-G57 MC2 (IGP) |
| Zaslon | 27,9 cm (11″) 2.5K (2560x1600) Multi-Touch IPS | 500 nits | Anti-Fingerprint | Anti-Glare | 72% NTSC |
| Največja ločljivost | 2.5K / 2560 x 1600 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt), Touch |
| Operacijski sistem | Google Android OS |
| Optična enota | ne |
| USB | 1x |
| USB 3.0 | ne |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | ne |
| Fingerprint | ne |
| HDMI | 0x |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | |
| Razpored tipkovnice | (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; Lenovo Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0198157031074 |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | |
| Proizvajalčeva država v EU | |
| Proizvajalčev naslov v EU | |
| Proizvajalčeva epošta | |
| Proizvajalčeva epošta v EU |
Dodatne podrobnosti
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Tablica Lenovo Idea Tab Mediatek 8GB/128GB 27,9 cm (11″)” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.