Priklopna postaja USB-C/A => Lenovo ThinkPad Hybrid USB-C + USB-A Dock (40AF0135EU), novo
214,62 € z DDV 208,18 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 208,18 €
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Šifra:
40AF0135EU-N
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
Priklopna postaja je nova!
Lenovo 40AF0135EU. Tehnologija prenosa: Žična. Hitrosti prenosa podatkov Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s. Barva izdelka: Črna. Širina: 210 mm Globina: 80 mm Višina: 30 mm Širina embalaže: 270 mm, globina embalaže: 165 mm, višina embalaže: 88 mm
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Stopnje prenosa podatkov Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Barva izdelka | Črna |
| Širina | 210 mm |
| Globina | 80 mm |
| Višina | 30 mm |
| Širina embalaže | 270 mm |
| Globina paketa | 165 mm |
| Višina embalaže | 88 mm |
| Dolge podrobnosti | |
| Storitve | |
| Barva izdelka | Črna |
| Integrirani čitalnik kartic | Ne |
| Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Število vrat USB 2.0 | 2 |
| Število vrat USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Število rež tipa C | 1 |
| Število vrat HDMI | 2 |
| Število priključkov DisplayPort | 2 |
| Kombinacija slušalk/mikrofona | Da |
| Omrežje | |
| Vgrajena vrata Ethernet | Da |
| Število vrat Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Stopnje prenosa podatkov Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 – 35 °C |
| Teža in mere | |
| Širina | 210 mm |
| Globina | 80 mm |
| Višina | 30 mm |
| Teža | 475 g |
| Programska oprema | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
| Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 270 mm |
| Globina paketa | 165 mm |
| Višina paketa | 88 mm |
| Teža paketa | 1,35 kg |
Dodatne podrobnosti
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Garancija | 36 |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Priklopna postaja USB-C/A => Lenovo ThinkPad Hybrid USB-C + USB-A Dock (40AF0135EU), novo” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.