Prenosnik Lenovo ThinkPad X13 G2 / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
365,00 € z DDV 354,05 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 354,05 €
Intel® Core™ i5-1145G7 / 2,6 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,4 GHz, 16 GB LPDDR4 ONBOARD, 256 GB NVMe SSD, 33,8 cm (13,3″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, Intel® Iris® Xe Graphics, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, bluetooth, No OS Installed – Win10P COA
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
ILTX13G2I5119M1
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Core™ i5-1145G7 / 2,6 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,4 GHz |
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Trdi disk | 256 GB |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Zaslon | 33,8 cm (13,3″) |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| USB | |
| USB 3.0 | |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | |
| Fingerprint | |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Danish keyboard (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | A- kvaliteta; Obnovljeno |
| EAN | 3831130196472 |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Kitajska |
| Proizvajalčeva država v EU | Slovaška |
| Proizvajalčev naslov v EU | Landererova 12, 811 09 Bratislava |
| Proizvajalčeva epošta | compliance@lenovo.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | compliance@lenovo.com |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 1,25 kg |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik Lenovo ThinkPad X13 G2 / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.