Prenosnik Lenovo LOQ 17IRX10 | i5-13450HX | 16GB RAM | 512GB SSD | GeForce RTX 5050 / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
999,00 € z DDV 969,02 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 969,02 €
Intel Core i5-13450HX (2,4 – 4,6 GHz), 16 GB SODIMM DDR5-4800, 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe, 43,9 cm (17,3″) FHD (1920×1080) AG UWVA LED IPS 165Hz, NVIDIA GeForce RTX 5050 (8 GB GDDR7), HDMI 2.1, 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps – DisplayPort +PD-out 100W), 4x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2×2), Bluetooth 5.2, Gb LAN, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
83JH006UGE
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Core™ i5-13450HX 2,4 GHz / 10-Cores (6C+4c/16T) / 4,6 GHz Max Turbo Frequency |
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX 5050 (8 GB GDDR7) |
| Zaslon | 43,9 cm (17,3″) FHD (1920 x 1080) AG UWVA LED | IPS | 300 nits | 100% sRGB | NVIDIA G-Sync |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| USB | ne |
| USB 3.0 | 4x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | ne |
| Fingerprint | ne |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Nemška tipkovnica (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; Lenovo Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199271579664 |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Kitajska |
| Proizvajalčeva država v EU | Slovaška |
| Proizvajalčev naslov v EU | Landererova 12, 811 09 Bratislava |
| Proizvajalčeva epošta | compliance@lenovo.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | compliance@lenovo.com |
Dodatne podrobnosti
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik Lenovo LOQ 17IRX10 | i5-13450HX | 16GB RAM | 512GB SSD | GeForce RTX 5050 / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.