Prenosnik Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 | R5-5625U | 8GB RAM | SSD 512GB | W11 / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
419,00 € z DDV 406,43 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 406,43 €
AMD Ryzen 5 5625U (2,3 – 4,3 GHz), 8 GB DDR4-3200 (soldered), SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6”) FHD (1920×1080) AG LED IPS 60 Hz, AMD Radeon Graphics (IGP), HDMI 1.4, 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen1 (DisplayPort – 5Gbps), Wi-Fi 6 (2×2), Bluetooth 5.2, SD CardReader, Webcam, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
82XM00XWMX-B
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 5625U / 2,3 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Turbo Speed 4,3 GHz |
| Delovni pomnilnik | 8 GB DDR4 |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ Graphics (IGP) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) FHD (1920 x 1080) UWVA IPS LED | 300 nits |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| USB | ne |
| USB 3.0 | 2x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | ne |
| Fingerprint | ne |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Nordijska tipkovnica (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; Lenovo Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 5715251447843 |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Kitajska |
| Proizvajalčeva država v EU | Slovaška |
| Proizvajalčev naslov v EU | Landererova 12, 811 09 Bratislava |
| Proizvajalčeva epošta | compliance@lenovo.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | compliance@lenovo.com |
Dodatne podrobnosti
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 | R5-5625U | 8GB RAM | SSD 512GB | W11 / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.