Prenosnik Lenovo Idea Tab Pro / MediaTek series / RAM 8 GB / 12,7″
269,00 € z DDV 260,93 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 260,93 €
MediaTek Dimensity 8300, 8 GB LPDDR5 ONBOARD, 128 GB Onboard, 32,25 cm (12,7″), Sijajni (BrightView, gloss), Touch, 2944 x 1840 @144Hz, Integrated ARM G615 MC5, USB-C, Card reader, Android™ 14
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
IZAE40006SE
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | MediaTek Dimensity 8300 |
| Delovni pomnilnik | 8 GB |
| Trdi disk | 128 GB |
| Grafična kartica | Integrated ARM G615 MC5 |
| Zaslon | 32,25 cm (12,7″) |
| Največja ločljivost | 2944 x 1840 @144Hz |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Operacijski sistem | Android™ 14 |
| Optična enota | ne |
| USB | |
| USB 3.0 | |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | ne |
| WWAN | |
| Fingerprint | |
| HDMI | 0x |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | ne |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 3831130153475 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Kitajska |
| Proizvajalčeva država v EU | Slovaška |
| Proizvajalčev naslov v EU | Landererova 12, 811 09 Bratislava |
| Proizvajalčeva epošta | compliance@lenovo.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | compliance@lenovo.com |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 0,62 kg |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Garancija | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik Lenovo Idea Tab Pro / MediaTek series / RAM 8 GB / 12,7″” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.