Prenosnik HP ZBook Firefly 15 G7 / i7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
679,00 € z DDV 658,63 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 658,63 €
Intel® Core™ i7-10610U / 1.8 GHz / Quad-Core / Turbo Speed 4.9 GHz, 32 GB DDR4 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA Quadro® P520 (4 GB GDDR5), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, backlit_kb, bluetooth, No OS Installed – Win10P COA
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
IHZF157I70P52198
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Core™ i7-10610U / 1.8 GHz / Quad-Core / Turbo Speed 4.9 GHz |
| Delovni pomnilnik | 32 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Grafična kartica | NVIDIA Quadro® P520 (4 GB GDDR5) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| USB | |
| USB 3.0 | |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | |
| Fingerprint | |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Swedish / Finnish keyboard (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | A kvaliteta; Obnovljeno |
| EAN | 3831130150061 |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| Proizvajalčeva država v EU | Španija |
| Proizvajalčev naslov v EU | 08028 Barcelona |
| Proizvajalčeva epošta | reg@hp.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | reg@hp.com |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 1,75 kg |
|---|---|
| Brand | Hewlett Packard |
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik HP ZBook Firefly 15 G7 / i7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.