Prenosnik HP Spectre x360 16-aa0003nx | U7 155H | RTX 4050 (6GB) | OLED Touch / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ 2.8K
1.399,00 € z DDV 1.357,03 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.357,03 €
Intel Core Ultra 7 155H (2,2 – 4,8 GHz), 32 GB LPDDR5x-6400, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, 40,6 cm (16,0″) 2.8K (2800×1800) Multi-Touch BV OLED 120 Hz, NVIDIA GeForce RTX 4050 (6 GB GDDR6), HDMI 2.1, 2x Thunderbolt (USB-C/DisplayPort 40 Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10 Gbps), Wi-Fi, Bluetooth, 100W USB-C PD, Backlit Kbd., Pen-Tilt Black, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
9Y9V8EAR
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 processor 155H / 1,4 - 2,2 GHz / 16-Cores (6C+(8c+2c)/22T) / 4,8 GHz TurboBoost |
| Delovni pomnilnik | 32 GB DDR5 |
| Trdi disk | 1 TB SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 (6 GB GDDR6) |
| Zaslon | 40,6 cm (16,0″) 2.8K (2880 x 1800) Touch Screen BrightView OLED | SDR 400 nits | HDR 500 nits | 100 % DCI-P3 |
| Največja ločljivost | 2.8K / 2880 x 1800 |
| Tip zaslona | |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| USB | ne |
| USB 3.0 | 1x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | ne |
| Fingerprint | ne |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleško / Arabska tipkovnica (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| Proizvajalčeva država v EU | Španija |
| Proizvajalčev naslov v EU | 08028 Barcelona |
| Proizvajalčeva epošta | reg@hp.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | reg@hp.com |
Dodatne podrobnosti
| Brand | Hewlett Packard |
|---|---|
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik HP Spectre x360 16-aa0003nx | U7 155H | RTX 4050 (6GB) | OLED Touch / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ 2.8K” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.