Prenosnik HP OmniBook 5 NGAI 16-ag1001na | R5 340 / AMD Ryzen™ AI 5 / RAM 16 GB / 16,0″ WUXGA
699,00 € z DDV 678,03 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 678,03 €
AMD Ryzen 4 340 (2,0 GHz), 16 GB LPDDR5x-7500, 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920×1200) AG LED UWVA IPS 60 Hz, AMD Radeon 840M Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort – 10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2×2), Bluetooth 5.4, Backlit Kbd., Webcam, 65 W USB Type-C Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
BG3K7EAR
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | AMD Ryzen™ AI 5 340 / 2,0 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Max Boost Clock 4,8 GHz |
| Delovni pomnilnik | 16 GB LPDDR5X |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ 840M Graphics (IGP) |
| Zaslon | 40,6 cm (16) WUXGA (1920 x 1200) UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| USB | ne |
| USB 3.0 | 2x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | ne |
| Fingerprint | ne |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleška tipkovnica (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199251075759 |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| Proizvajalčeva država v EU | Španija |
| Proizvajalčev naslov v EU | 08028 Barcelona |
| Proizvajalčeva epošta | reg@hp.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | reg@hp.com |
Dodatne podrobnosti
| Brand | Hewlett Packard |
|---|---|
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik HP OmniBook 5 NGAI 16-ag1001na | R5 340 / AMD Ryzen™ AI 5 / RAM 16 GB / 16,0″ WUXGA” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.