Prenosnik HP Chromebook 15a-nb0329nz / i3 / RAM 8 GB / 15,6″ FHD
349,01 € z DDV 338,54 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 338,54 €
Intel Core i3-N305 (3,8 GHz), 8 GB LPDDR5-4800, 256 GB UFS, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920×1080) AG LED, Intel UHD Graphics (IGP), 2x USB-C 3.2 Gen1 (DisplayPort – 45W), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, Webcam, Std. Kbd., Webcam, SD Card, Google Chrome OS
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
9A2H3EAR
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Core™ i3-N305 / 1,8 GHz / Octa-Core (8C/8T) / Turbo Speed 3,8 GHz |
| Delovni pomnilnik | 8 GB LPDDR5 |
| Trdi disk | 256 GB UFS |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6'') Full HD (1920 x 1080) AG LED |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Chrome OS |
| Optična enota | ne |
| USB | ne |
| USB 3.0 | 3x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | ne |
| Fingerprint | ne |
| HDMI | 0x |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Švicarska tipkovnica (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0197961188462 |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| Proizvajalčeva država v EU | Španija |
| Proizvajalčev naslov v EU | 08028 Barcelona |
| Proizvajalčeva epošta | reg@hp.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | reg@hp.com |
Dodatne podrobnosti
| Brand | Hewlett Packard |
|---|---|
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik HP Chromebook 15a-nb0329nz / i3 / RAM 8 GB / 15,6″ FHD” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.