Prenosnik HP 17-cn0415ng | Celeron N4500 | W10P / Intel® Celeron® / RAM 8 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
399,00 € z DDV 387,03 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 387,03 €
Intel Celeron N4500 (1,1 – 2,8 GHz), 8 GB DDR4-2933, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 43,9 cm (17,3″) FHD (1920×1080) UWVA AG LED IPS 60 Hz, Intel® Graphics (IGP), HDMI 1.4b, no ODD, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5 Gbps), Wi-Fi 6 (802.11ac), Bluetooth 5, Webcam, Std. Kbd, Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
C3BK7EAR4
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Celeron® N4500 / 1,1 GHz / Dual-Core (2C/2T) / Burst Frequency 2,8 GHz |
| Delovni pomnilnik | 8 GB DDR4 |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Grafična kartica | Intel® Graphics (IGP) |
| Zaslon | 43,9 cm (17,3″) FHD (1920 x 1080) UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5 % sRGB |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Optična enota | ne |
| USB | ne |
| USB 3.0 | 2x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | ne |
| Fingerprint | ne |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Nemška tipkovnica (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| Proizvajalčeva država v EU | Španija |
| Proizvajalčev naslov v EU | 08028 Barcelona |
| Proizvajalčeva epošta | reg@hp.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | reg@hp.com |
Dodatne podrobnosti
| Brand | Hewlett Packard |
|---|---|
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik HP 17-cn0415ng | Celeron N4500 | W10P / Intel® Celeron® / RAM 8 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.