Prenosnik HP 15-fd0267ne | Core i7 13. Gen | W10P / i7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
669,00 € z DDV 648,93 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 648,93 €
Intel Core i7-1355U (1,7 GHz), 8 GB DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920×1080) AG LED IPS, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI 1.4b, 2x USB 3.2 Gen1 (5Gbps) + 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Webcam, Wi-Fi 6E (2×2), Bluetooth 5.3, Backlit Kbd., Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
C5LR8EAR4
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Core™ i7-1355U / 1,7 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz |
| Delovni pomnilnik | 8 GB DDR4 |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) FHD (1920 x 1080) UWVA LED | IPS | 250 nits | 45% NTSC |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Optična enota | ne |
| USB | ne |
| USB 3.0 | 2x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | ne |
| Fingerprint | ne |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleška / Arabska tipkovnica (priložene SLO nalepke) (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| Proizvajalčeva država v EU | Španija |
| Proizvajalčev naslov v EU | 08028 Barcelona |
| Proizvajalčeva epošta | reg@hp.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | reg@hp.com |
Dodatne podrobnosti
| Brand | Hewlett Packard |
|---|---|
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik HP 15-fd0267ne | Core i7 13. Gen | W10P / i7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.