Prenosnik HP 15-fc0067ny | Athlon 7120U | W11 / AMD Athlon™ / RAM 4 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
299,00 € z DDV 290,03 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 290,03 €
Athlon Silver 7120U (2,4 GHz), 4 GB LPDDR5-5500, 39,6 cm (15,6”) FHD (1920×1080) AG LED, SSD 128 GB M.2 PCIe NVMe, AMD Radeon 610M Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4, Webcam, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home S (64-bit)
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
D17VVEAR
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | AMD Athlon™ Silver 7120U / 2,4 GHz / Dual-Core (2C/2T) / 3,5 GHz Max Boost Clock |
| Delovni pomnilnik | 4 GB LPDDR5X |
| Trdi disk | 128 GB SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ 610M Graphics (IGP) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) Full HD AG LED Display (1920 x 1080) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| USB | ne |
| USB 3.0 | 2x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | ne |
| Fingerprint | ne |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Latvijska tipkovnica (priložene SLO nalepke) (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199896109512 |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| Proizvajalčeva država v EU | Španija |
| Proizvajalčev naslov v EU | 08028 Barcelona |
| Proizvajalčeva epošta | reg@hp.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | reg@hp.com |
Dodatne podrobnosti
| Brand | Hewlett Packard |
|---|---|
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik HP 15-fc0067ny | Athlon 7120U | W11 / AMD Athlon™ / RAM 4 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.