Prenosnik HP 14s-dq5100nia | Core i3 12. gen | W10P / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ HD
439,00 € z DDV 425,83 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 425,83 €
Intel Core i3-1215U (1,2 GHz), 8 GB DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe, 35,6 cm (14,0″) HD (1366 x 768) AG LED, no ODD, Intel UHD Graphics (IGP), HDMI, USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.2, SD-Card, Webcam, Std. Kbd., Microsoft windows 10 Pro (64-bit)
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
9S6K2EAR4
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Core™ i3-1215U / 1,2 - 3,3 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 4,4 GHz |
| Delovni pomnilnik | 8 GB DDR4 |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics |
| Zaslon | 35,6 cm (14″) HD (1366 x 768) AG LED | micro-edge | 250 nits | 45% NTSC |
| Največja ločljivost | HD / 1366 x 768 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Optična enota | ne |
| USB | ne |
| USB 3.0 | 2x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | ne |
| Fingerprint | ne |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Angleška tipkovnica (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| Proizvajalčeva država v EU | Španija |
| Proizvajalčev naslov v EU | 08028 Barcelona |
| Proizvajalčeva epošta | reg@hp.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | reg@hp.com |
Dodatne podrobnosti
| Brand | Hewlett Packard |
|---|---|
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik HP 14s-dq5100nia | Core i3 12. gen | W10P / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ HD” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.