Prenosnik HP 14-em0024ne | Ryzen 3 7000 | W11H / AMD Ryzen™ 3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
379,01 € z DDV 367,63 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 367,63 €
AMD Ryzen 3 7320U (2,4 GHz), 8 GB LPDDR5-6400, 35,6 cm (14,0″) FHD (1920×1080) AG UWVA LED, SSD 256 GB M.2 PCIe NVMe, no ODD, AMD Radeon Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi, Bluetooth, Webcam, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
C53GQEAR
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | AMD Ryzen™ 3 7320U / 2,4 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,1 GHz |
| Delovni pomnilnik | 8 GB LPDDR5 |
| Trdi disk | 256 GB SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics (IGP) |
| Zaslon | 35,6 cm (14″) Full HD (1920x1080) LED |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| USB | ne |
| USB 3.0 | 2x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | ne |
| Fingerprint | ne |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Angleška ali Angleško / Arabska tipkovnica (priložene SLO nalepk (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199485842387 |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| Proizvajalčeva država v EU | Španija |
| Proizvajalčev naslov v EU | 08028 Barcelona |
| Proizvajalčeva epošta | reg@hp.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | reg@hp.com |
Dodatne podrobnosti
| Brand | Hewlett Packard |
|---|---|
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik HP 14-em0024ne | Ryzen 3 7000 | W11H / AMD Ryzen™ 3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.