Prenosnik HP 14-dq6001na | N150 / Intel® N-series / RAM 4 GB / 14,0″ HD
339,00 € z DDV 328,83 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 328,83 €
Intel N150 (0,8 – 3,6 GHz), 4 GB DDR4-3200, 128 GB UFS, Intel Graphics (IGP), 35,6 cm (14,0″) HD (1366×768) AG LED 60 Hz, HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps – DisplayPort), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2×2), Bluetooth 5.4, Webcam, SD CardReader, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 S (64-bit)
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
BQ7T3EAR
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® N150 / 0,8 GHz / Quad-Core (4C/4T) / Max Turbo Frequency 3,6 GHz |
| Delovni pomnilnik | 4 GB DDR4 |
| Trdi disk | 128 GB UFS |
| Grafična kartica | Intel® Graphics (IGP) |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) HD (1366 x 768) LED | 250 nits | 45% NTSC |
| Največja ločljivost | HD / 1366 x 768 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| USB | ne |
| USB 3.0 | 2x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | ne |
| Fingerprint | ne |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Angleška tipkovnica (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199251461361 |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| Proizvajalčeva država v EU | Španija |
| Proizvajalčev naslov v EU | 08028 Barcelona |
| Proizvajalčeva epošta | reg@hp.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | reg@hp.com |
Dodatne podrobnosti
| Brand | Hewlett Packard |
|---|---|
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik HP 14-dq6001na | N150 / Intel® N-series / RAM 4 GB / 14,0″ HD” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.