Prenosnik ASUS ChromeBook CX1500CKA-EJ0161 / Pentium / RAM 4 GB / 15,6″ FHD
198,99 € z DDV 193,03 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 193,03 €
Intel® Pentium® Silver N6000 1.1 GHz / Turboboost 3.3 GHz, 4 GB LPDDR4, 128 GB Onboard, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel UHD Graphics, USB-C, 2x USB, Card reader, bluetooth, Chrome OS
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
I90NX03Y2-M004H0
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Pentium® Silver N6000 1.1 GHz / Turboboost 3.3 GHz |
| Delovni pomnilnik | 4 GB |
| Trdi disk | 128 GB |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Chrome OS |
| Optična enota | ne |
| USB | |
| USB 3.0 | |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | |
| Fingerprint | |
| HDMI | 0x |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | German (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 3831130196120 |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Tajvan |
| Proizvajalčeva država v EU | Nemčija |
| Proizvajalčev naslov v EU | Harkort Straße 21-23, 40880 Ratingen |
| Proizvajalčeva epošta | LegalCompliance@asus.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | LegalCompliance@asus.com |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 1,75 kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik ASUS ChromeBook CX1500CKA-EJ0161 / Pentium / RAM 4 GB / 15,6″ FHD” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.