Računalnik HP Elite SFF 800 G9 | i7-12700 | 32GB RAM / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk
1.199,00 € z DDV 1.163,04 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.163,04 €
Intel Core i7-12700 (2,1 GHz), 32 GB (2x16GB) DDR5-4800, SSD 512 GB PCIe NVMe, no ODD, NVIDIA T400 (4 GB GDDR6), 3x miniDP, 1x HDMI, 2x DisplayPort, 1x USB-C 3.2 2×2 (20Gbps), 1x USB-C 3.1 (5Gbps), 4x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 3x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 3x USB-A 2.0 (480Mbps), Wi-Fi, Bluetooth, Gb LAN, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
9Q7U0UCR
Kategoriji: Računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Core™ i7-12700 / 2,1 GHz / 12-Cores (8C+4c/20T) / 4,9 GHz TurboBoost |
| Delovni pomnilnik | 32 GB (2x 16 GB) DDR5 |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA® Quadro® T400 (4 GB GDDR6) |
| Zaslon | Brez |
| Največja ločljivost | |
| Tip zaslona | |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| USB | 3x |
| USB 3.0 | 7x |
| Spletna kamera | ne |
| WiFi | da |
| WWAN | ne |
| Fingerprint | ne |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | |
| Razpored tipkovnice | Nemška tipkovnica (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0197961907087 |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | |
| Proizvajalčeva država v EU | |
| Proizvajalčev naslov v EU | |
| Proizvajalčeva epošta | |
| Proizvajalčeva epošta v EU |
Dodatne podrobnosti
| Brand | Hewlett Packard |
|---|---|
| Garancija | 12 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Računalnik HP Elite SFF 800 G9 | i7-12700 | 32GB RAM / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.