Prenosnik Dell Pro Max 16 MC16250 / Core Ultra 7 / RAM 64 GB / SSD Disk / 15,6″ WUXGA
2.349,00 € z DDV 2.278,53 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.278,53 €
Intel® Core™ Ultra 7 265H 1.7 GHz / 5.3 GHz, 64 GB DDR5 SODIMM, 1 TB NVME SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, Nvidia RTX PRO 1000, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
I0CFP7M1
Kategoriji: Prenosni računalniki, Računalništvo
Opis
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 265H 1.7 GHz / 5.3 GHz |
| Delovni pomnilnik | 64 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Grafična kartica | Nvidia RTX PRO 1000 |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| USB | |
| USB 3.0 | |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | |
| Fingerprint | |
| HDMI | 1x |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | German keyboard (SLO gravura brezplačno) |
| Stanje | Odprta embalaža; Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 3831130154526 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
| Ime proizvajalca | |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| Proizvajalčeva država v EU | Irska |
| Proizvajalčev naslov v EU | Raheen Business Park, Limerick |
| Proizvajalčeva epošta | regulatory_compliance@dell.com |
| Proizvajalčeva epošta v EU | regulatory_compliance@dell.com |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 2,1 kg |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Garancija | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 mesecev |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Prenosnik Dell Pro Max 16 MC16250 / Core Ultra 7 / RAM 64 GB / SSD Disk / 15,6″ WUXGA” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.