Računalnik LENOVO IdeaCentre AIO 27IRH9 Core 5 / 16GB / 512GB SSD / 27″ FHD IPS / Windows 11 Pro (siv)
909,99 € z DDV 882,68 € z DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 882,68 €
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Na zalogi
Šifra:
AIOLE00028-2
Kategoriji: Računalniki, Računalništvo
Opis
Procesor Intel Core 5 210H 1.6 GHz (do 4.8 GHz, predpomnilnik 12MB)
Zaslon 27″ (68,5 cm) IPS FHD, 300nits, nebleščeč
Pomnilnik 16GB, 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe disk
Integrirana grafična kartica Intel Graphics
Operacijski sistem Windows 11 Pro
Lastnosti:
- DDR5-5200 SO-DIMM (dve reži, ena zasedena, max. do 32GB)
- 2x 3W HARMAN zvočnika, spletna kamera 5.0MP + IR + mikrofon
- LAN 100/1000M, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2
- Firmware TPM 2.0
- priložena miška in tipkovnica
Certifikati:
- TÜV Rheinland® Flicker Free
- TÜV Rheinland® Low Blue Light
- TÜV Rheinland® Ultra Low Noise
Vmesniki ob strani:
- 1x USB Type-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), samo za prenos podatkov
- 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3.5mm)
Vmesniki zadaj:
- 1x USB Type-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
- 2x USB Type-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
- 1x HDMI-in 1.4
- 1x HDMI-out 2.1 TMDS
- 1x LAN (RJ45)
Priloženo:
- brezžična angleška tipkovnica EOS, siva
- brezžična miška EOS, siva
Dimenzije: 611.72 x 192 x 473.16 mm
Teža: 7,1 kg
Barva: siva
Garancija 2 leti
| Tip | All-In-One |
| Diagonala zaslona | 27″ (68,5 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | Intel Core 5 |
| Opis procesorja | Intel Core 5 210H 1.60 GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel Graphics |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | UK tipkovnica + SLO gravura |
| Blagovna znamka | LENOVO |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |
Dodatne podrobnosti
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Garancija | 2 leti |
Mnenja (0)
Ocenjeno 0 od 5
0 mnenj
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Računalnik LENOVO IdeaCentre AIO 27IRH9 Core 5 / 16GB / 512GB SSD / 27″ FHD IPS / Windows 11 Pro (siv)” Prekliči odgovor

Mnenja
Počisti filterZaenkrat še ni mnenj.